O firmie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu, celem ustalenia zakresu wykonania ewentualnych usług. Na terenie Kołobrzegu i okolic zapewniamy bezpłatny dojazd celem dokonania wyceny.

Nasza firma działa na rynku już od 1985 roku. Główną dziedziną jej działalności, jest wykonywanie wszelkich prac związanych z instalacjami sanitarnymi i instalacjami gazowymi wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Do wykonywania ww. prac posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, a do tego 35 lat doświadczenia zawodowego i bardzo dobrą opinię wśród dotychczasowych klientów. Zawsze staramy się wykonać usługi na najwyższym poziomie, tak aby nasi klienci przebywając w swoich mieszkaniach odczuwali pełną satysfakcję i wygodę. Mimo nacisku na najwyższą jakość oferujemy rozsądne ceny.

Posiadamy uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów dlatego też nie ograniczamy się tylko do wykonawstwa, ale chętnie doradzamy jak najlepsze rozwiązania, przekazując doświadczenia zebrane w ciągu wieloletniej działalności.

 

2519-Edit3